1397/12/10 در ساعت 19:41:27

با روش های زیر می توانید لب های زیبایی داشته باشید

داشتن لب های زیبا و خوشرنگ خواسته بسیاری از مردم بخصوص خانم ها است.

با روش های زیر می توانید لب های زیبایی داشته باشید

همه می دانند که یک لبخند زیبا، کلید جذابیت است. و عضو اصلی و تاثیرگذار در این لبخند زیبا، لب ها می باشد. اگر مدت ها دنبال راه های خانگی بودید تا لب های زیبا داشته باشید امروز در سایت کلینیک تخصصی پوست،مو و زیبایی شن های نقره ای شما را با مواردی آشنا خواهیم کرد تا بتوانید لب های زیبایی داشته باشید :

درمان های خانگی مخصوص برای لب ها از محصولات و ترکیبات طبیعی تشکیل می شوند و باید لب های تیره را روشن تر کنند. البته به منظور دستیابی به بهترین نتیجه، این درمان های خانگی باید روزانه و برای دوره مشخصی مورد استفاده قرار بگیرند. اگر می خواهید که لب های نرم، روشن و زیبایی داشته باشید، از درمان های خانگی زیر کمک بگیرید:روغن نارگیلروغن نارگیل، با توجه به داشتن اسیدهای چرب ضروری و خاصیت تغذیه کننده اش، عملکرد فوق العاده ای برای برطرف کردن تیرگی لب ها از خودش نشان می دهد.

بافت روغنی این ماده، به راحتی روی لب های خشک پخش می شود و آب مورد نیاز آن ها را تامین می کند. ماساژ دادن لب ها با استفاده از روغن نارگیل هم گردش خون در این ناحیه از صورت را تقویت می کند. شما می توانید چند بار در روز از روغن نارگیل به عنوان بالم لب استفاده کنید.


روغن بادامروغن بادام، ترکیبات غنی و ویژه ای برای لب های آسیب دیده دارد و عملکردش از نظر جوان سازی پوست لب ها و صاف کردن شان واقعا قابل توجه است. شما می توانید چند بار در روز، لب های خودتان را به روغن بادام آغشته کنید تا تغییر رنگ لب ها را به طور موثر از بین ببرید.سرم لیمو و عسلبرای ساختن این سرم، باید آب لیموی تازه را با عسل طبیعی به مقدار مساوی ترکیب کنید. وقتی که این دو ماده کاملا با همدیگر مخلوط شدند، باید لب ها را چند بار در روز به این سرم آغشته کنید. بعد از گذشت یک ساعت، از دستمال های مرطوب و نرم برای پاک کردن باقی مانده سرم از روی لب ها استفاده کنید.گلیسرینگلیسرین، یکی از عناصری است که هم از خشکی لب ها جلوگیری می کند و هم مانع از تیره شدن لب ها می شود. شما می توانید به راحتی و با استفاده از پنبه های آرایشی، لایه نازکی از گلیسرین را روی لب ها قرار بدهید. برای اثربخشی مناسب باید این کار را هر شب و به مدت زیادی تکرار کنید. گلیسرین، خاصیت تسکین دهنده دارد و رنگ لب ها را شفاف می کند.آلوئه وراآلوئه ورا حاوی نوعی ترکیب پلی فنلی طبیعی به نام آلوئسین است که فرآیند پیگمانتاسیون را در لب ها متوقف می کند. علاوه بر این، نقش موثری در جوان سازی پوست لب ها دارد و آب مورد نیاز لب ها را تامین می سازد. شما باید هر روز مقداری از ژل آلوئه ورا را روی لب ها بمالید و بعد از گذشت چند دقیقه، از آب گرم برای شستن آن استفاده کنید.سرکه سیبسرکه سیب حاوی اسیدهای آلفا هیدروکسی است و درنتیجه خاصیت اسیدی ملایمی دارد. شما باید سرکه سیب و آب را به مقدار مساوی با هم ترکیب کنید و بعد با استفاده از پنبه های آرایشی، محلول مورد نظر را روی لب های آسیب دیده بمالید. قبل از شستن لب ها با آب گرم هم باید بین 10 تا 12 دقیقه صبر کنید.روغن زیتونروغن زیتون دارای سه ویژگی مهم برای لب ها است:تغذیه کردن، مرطوب سازی و برطرف کردن خشکی یا ترک خوردگی لب ها. شما می توانید از روغن زیتون به تنهایی برای تسکین التهاب در لب ها استفاده کنید یا آن را با شکر مخلوط کنید و لایه بردار طبیعی برای لب ها بسازید. روغن زیتون در طول ساعات شب به خوبی جذب می شود و لب ها را تا صبح فردا به حالت مطلوبی می رساند.انارانار، با توجه به این که منبع آنتی اکسیدانی فوق العاده ای است و خاصیت ضدپیری هم دارد، به طور طبیعی دو فایده به لب ها می رساند:روشن کردن رنگ لب ها و تغذیه لب های آسیب دیده. شما می توانید دانه های شکسته انار را با شیر یا گلاب ترکیب کنید و یک لایه بردار مفید بسازید
 

شما می توانید در کلینیک تخصصی پوست، مو و زیبایی شن های نقره ای  به راحتی با پزشکان متخصص ما در تماس بوده و مشاوره های لازم را دریافت نمایید.

پوست و مو (تعداد) کلینیک زیبایی (تعداد) مراقبت های پوستی (تعداد) کلینیک شن های نقره ای (تعداد) جراحی زیبایی (تعداد) لب (تعداد)
0%