1397/12/14 در ساعت 18:20:58

کسانی که موهای نازکی دارند میبایست مراقب فعالیت های زیر باشند

نگهداری و مراقبت از موهای نازک کار بسیار دشواری می باشد

کسانی که موهای نازکی دارند میبایست مراقب فعالیت های زیر باشند

کسانی که موهای نازکی دارند، همیشه تمایل دارند موهای خود را پر پشت نشان داده و و موهای خود را از آسیب های مختلف دور نگه دارند. درست است که عوامل مختلف همچون: ژنتیک، هورمون، سن در کیفیت مو بسیار تاثیر گذار هستند. ولی می توان با رعایت کردن برخی از موارد، موهای خود را از آسیب های جدی حفظ نگه داشت. امروز قصد داریم در  سایت کلینیک تخصصی پوست،مو و زیبایی شن های نقره ای به این عوامل بپردازیم. شما را به خواندن ادامه مطلب دعوت می کنیم :

 

بستن موهای خیس:


مو وقتی خیس است بیشتر از حالت نرمال خود کش می‌آید بنابراین کشیدن و بستن موهای خیس آنها را در معرض آسیب جدی و شکستگی قرار می‌دهد. اگر لازم است موهای خیس خود را ببندید از کش‌های پهن و نرم استفاده کنید.


استفاده بیش از حد روغن مو:


هرچند روغن مو ظاهری زیبا به موها می‌بخشد، اما استفاده از آن به افرادی که موهای نازک دارند توصیه نمی‌شود زیرا روغن بر موهای آنها سنگینی خواهد کرد. استفاده از یک نرم‌کننده قوی را جایگزین آن کنید.


رنگ نکردن مو:


جالب است بدانید رنگ کردن مو ضخامت آن را افزایش می‌دهد. در واقع لایه رنگ کوتیکول مو را در بر می گیرد. اضافه کردن هایلایت به موهای نازک نیز با ایجاد کنتراست بین روشنی و تیرگی موها ظاهری پر‌تر به آن می‌بخشد.

 


عدم استفاده از نرم کننده:


نرم‌کننده برای انواع مو و بخصوص موهای نازک ضروری است. نرم‌کننده‌هایی که خاصیت حجم دهندگی نیز دارند برای این دسته از موها مناسب‌ترند.

 


شستن هر روزه مو:


اگر موهای نازکی دارید از شستن هر روزه آن جداً بپرهیزید. این کار مو را خشک و آسیب پذیر‌تر می‌کند.

 


استفاده بیش از حد از پودر پوشاننده کف سر:


ممکن است برای پوشاندن قسمت‌های خالی شده سر از پودر‌های مخصوص این کار استفاده کنید. این پودرها در واقع فیبرهای رنگ شده‌اند. استفاده مداوم و هر روزه از آنها در طول چند ماه یا چند سال باعث بسته شدن منافذ پوست سر و ریزش بیشتر مو می‌شود.

 


استفاده بیش از حد از اکستنشن:


هرچند اکستنشن مو به آن ظاهری زیبا و پر‌تر می‌بخشد اما استفاده زیاد از آن استرس بالایی به موها وارد می‌کند. بهتر است هر سه ماه یکبار مدل موهای خود را عوض کرده و آنها را کمی کوتاه نمایید تا مو و پوست کف سرتان استراحت کند.

 

شما می توانید در کلینیک تخصصی پوست، مو و زیبایی شن های نقره ای  به راحتی با پزشکان متخصص ما در تماس بوده و مشاوره های لازم را دریافت نمایید.

 

پوست و مو (تعداد) کلینیک زیبایی (تعداد) مراقبت مو (تعداد) کلینیک شن های نقره ای (تعداد) مو (تعداد) مو نازک (تعداد)
0%