1397/12/21 در ساعت 10:28:21

استفاده از روش های گیاهی به منظور جلوگیری از پیری

شناخت و استفاده درست از گیاهان همیشه می تواند برای سلامتی از جمله پوست و مو مفید باشد.

استفاده از روش های گیاهی به منظور جلوگیری از پیری

در سال های اخیر استفاده از گیاهان در جوامع توسعه یافته نقش پر رنگی را پیداکرده است. ما می توانیم با شناخت درست و کامل از گیاهان و استفاده اصولی از آنها به سلامت خود کمک کنیم. یکی از موارد استفاده گیاهان که معجزه آسا می باشد برای کمک به کاهش پیری و سلامتی پوست و مو است. امروز قصد داریم در سایت کلینیک تخصصی پوست،مو و زیبایی شن های نقره ای به گیاهانی بپردازیم که روند پیری را کند می کنند. شما را به خواندن ادامه مطلب دعوت می کنم :

 

سیر:

باز هم یک جزء اصلی دیگر در آشپزخانه! سیر به خاطر خواص موثر ضدباکتریایی و ضدویروسی اش معروف است. یک مطالعه ژاپنی دریافته که سیر در واقع، روند پیری در حیوانات را کند می‌ کند. اگر به عنوان یک محصول ضدپیری از سیر استفاده شود، پوست را صاف و بدون چروک نگه می ‌دارد. همچنین، از پوست در برابر جوش و آکنه کیستیک دردناک محافظت می ‌کند.


آووکادو:

 آووکادو درست مانند عسل، حاوی ترکیبات تسکین دهنده است که سوزش، التهاب و تورم را کاهش خواهد داد. همچنین، سرشار از چربی‌ های مفیدی است که چین و چروک‌ ها را صاف می ‌کند.جینسنگ: 

این گیاه با اثرات منفی استرس روی بدن مبارزه می کند و این فقط یک یاز اثرات و مزایای جینسنگ است. افزایش استقامت و عملکرد جسمی و ذهنی از خواص دیگر این گیاه است. جینسنگ، چین و چروک‌ها را صاف می‌کند، پف را کاهش می‌دهد و پوست خسته و کدر را دوباره جوان می ‌کند. اگر مانند چای مصرف شود، گردش خون را افزایش می دهد و رنگ و بافت پوست را بهبود می ‌بخشد.زغال اخته: 

سرشار از آنتی اکسیدان است و تحقیقات نشان می دهد مصرف آن منجر به دفاع باورنکردنی در برابر اولین نشانه های پیری از جمله چین و چروک و زخم می شود. گزارش ها همچنین نشان می دهد که مصرف زغال اخته منجر به سلامت بینایی، پیشگیری از دژنراسیون ماکولا وابسته به سن و آب مروارید می شود.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

کسانی که موهای نازکی دارند میبایست مراقب فعالیت های زیر باشند

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


زردچوبه:

 این ادویه سودمند منجر به دفع محرک هایی می شود که مقصر ابتلا به بیماری های دژنراتیو هستند. زردچوبه همچنین از استرس اکسیداتیو جلوگیری می کند و یا آن را کاهش می دهد. مصرف زردچوبه از آسیب های سلولی که منجر به چین و چروک و زخم می شوند جلوگیری میکند.پونه کوهی: پونه‌ کوهی یک جزء اصلی در آشپزخانه و یک گیاه ضدپیری قوی است. عصاره‌ پونه‌ کوهی، میکروب ‌ها را از بین خواهد برد و از جوش جلوگیری می ‌کند. این عصاره درخشش طبیعی پوست را باز می ‌گرداند، خون را تصفیه می ‌کند و گردش خون را بهبود می ‌بخشد. نتیجه؟ پوستی صورتی و درخشان.
 

شما می توانید در کلینیک تخصصی پوست، مو و زیبایی شن های نقره ای  به راحتی با پزشکان متخصص ما در تماس بوده و مشاوره های لازم را دریافت نمایید.

پوست و مو (تعداد) کلینیک زیبایی (تعداد) سلامت (تعداد) مراقبت های پوستی (تعداد) کلینیک شن های نقره ای (تعداد) پیری (تعداد) جلوگیری از پیری (تعداد)
0%