1398/03/05 در ساعت 09:24:31

با 5 روش طبیعی یاد بگیریم که چگونه موهای خود را تقویت کنیم!

اگر موهای ضخیم و بلند داشته باشیم، هر حالتی موهای خود را درست کنیم زیبا دیده خواهیم شد.

با 5 روش طبیعی یاد بگیریم که چگونه موهای خود را تقویت کنیم!

با 5 روش طبیعی یاد بگیریم که چگونه موهای خود را تقویت کنیم!

در مقاله های متعددی در رابطه با  زیبایی مو و تاثیر گذاری آن بر روی فرد و جامعه گفتیم.

ضخامت مو یا به اصطلاح پر پشتی مو منجر به این خواهد بود که، شما هر گونه موهای خود را درست کنید، زیبا دیده خواهید شد.

ما در سایت کلینیک تخصصی پوست،مو و زیبایی شن های نقره ای  به شما یاد خواهیم داد با هزینه کم و آن هم در منزل، موهای ضخیم و زیبایی داشته باشید.

 

تخم مرغ برای تقویت مو

تخم مرغ برای تقویت مو- کلینیک تخصصی پوست، مو و زیبایی شن های نقره ای

تخم مرغ منبع بسیار عالی پروتئین می باشد که برای رشد موها ضروری است. کافی است یک یا دو تخم مرغ را شکسته و کاملا با هم مخلوط کنید و هم بزنید. سپس آن را بر روی موهای خود بمالید. پس از 10 تا 15 دقیقه سرتان را با آب ولرم بشورید. می توانید این کار را 2 تا 3 مرتبه در هفته تکرار کنید.
روش دیگر این است که زرده تخم مرغ را با یک قاشق غذا خوری روغن مویی که استفاده می کنید و دو قاشق غذا خوری آب، مخلوط کنید. هفته ای یک بار پوست سر خود را با استفاده از این ترکیب ماساژ دهید.آب پرتقال برای تقویت مو

آب پرتقال برای تقویت مو- کلینیک تخصصی پوست، مو و زیبایی شن های نقره ای

آب پرتقال برای سر و مو ها بسیار مفید است. آب پرتقال به خلاص شدن از شوره و چربی پوست سر کمک می کند. شما می توانید مخلوطی از آب پرتقال و پوره سیب ( که با اندازه یکسان با یکدیگر مخلوط شده اند ) را یک مرتبه در هفته به مو های خود بزنید. این مخلوط را به مدت نیم ساعت بر روی سر نگه داشته و سپس آن را بشویید.
روش دیگر این است که آب پرتقال و روغن زیتون با مقدار مساوی مخلوط کنید. این مخلوط را پیش از استفاده کمی گرم کرده و سپس بر روی مو های خود بمالید. آن را به مدت 30 دقیقه بر روی سر نگه داشته و سپس بشویید.
همچنین می توان از خمیر پوست پرتقال برای تقویت مو ها نیز استفاده کرد.

 

------------------------------------------------------------------------------

چرا موهای سرم مانند جارو زبر و خشن شده است؟

---------------------------------------------------------------------------
تخم کتان برای تقویت موتخم کتان منبعی غنی از اسیدهای چرب امگا 3 می باشد. تخم کتان برای درمان مشکلات مو از جمله موهای نازک و شکننده، بسیار موثر هستند. تمام کاری که باید انجام دهید این است که سه قاشق تخم کتان را در آب به مدت پنچ روز خیس کنید و سپس محلول بدست آمده را مستقیما با استفاده از پنبه بر روی پوست سر خود بمالید. بگذارید این محلول به مدت 10 دقیقه بر روی سرتان بماند و سپس آن را با آب گرم بشویید. علاوه بر آن می توانید تخم کتان آسیاب شده را برای افزایش رشد مو ها، به رژیم غذایی تان اضافه کنید.
آمله یا انگور هندی برای تقویت مو

آمله یا انگور هندی برای تقویت مو- کلینیک تخصصی پوست، مو و زیبایی شن های نقره ای

انگور هندی یا آمله تاثیر شگفت انگیزی بر روی مو ها دارد. برای تهیه کردن یک معجون برای مو فقط کافی است که قاشق غذا خوری آمله خشک شده را در دو قاشق غذا خوری روغن نارگیل بجوشانید و مخلوط بدست آمده را صاف کنید. سپس پوست سر خود را با این مخلوط ماساژ داده و پس از یک روز آن را بشویید.
علاوه بر آن شما می تواند آب را همراه با پودر آمله یا آمله خشک جوش بجوشانید و آن را بر روی موهای خود بمالید و پس از آن با آب بشویید. خاصیت آنتی اکسیدانی، ضد باکتریایی، ضد التهاب و ضد ریزش مو آمله، موهای شما را ضخیم و پر پشت می کند.آووکادو برای تقویت مو

آووکادو برای تقویت مو- کلینیک تخصصی پوست، مو و زیبایی شن های نقره ای

آووکادو منبع غنی از ویتامین های آ، ب و ای است. به علاوه آوکادو برای مرطوب کردن مو ها به طور طبیعی بسیار مناسب است. ماساژ دادن پوست سر با پوره مخلوط موز و آوکادو می تواند به رشد و ضخیم شدن مو ها کمک کند. مخلوط تهیه شده را به مدت 30 دقیقه بر روی سرتان بگذارید و سپس آن را به خوبی بشویید و از نرم کننده مناسب برای مو های خود استفاده کنید.
بنابراین شما می توانید با استفاده از این محصولات طبیعی، مو های خود را محکم تر و ضخیم تر کرده و آن ها را سالم نگه دارید.

شما می توانید در کلینیک تخصصی پوست، مو و زیبایی شن های نقره ای  به راحتی با پزشکان متخصص ما در تماس بوده و مشاوره های لازم را دریافت نمایید.

پوست و مو (تعداد) کلینیک زیبایی (تعداد) کاشت مو (تعداد) پیوند مو (تعداد) مراقبت مو (تعداد) کلینیک شن های نقره ای (تعداد) مو (تعداد) رشد مو (تعداد) تقویت مو (تعداد)
0%