1398/04/20 در ساعت 11:24:39

آیا مردان نیز باید کرم ضد آفتاب استفاده کنند؟

باید این نکته را بدانیم که، کرم ضد آفتاب مرد و زن، پیر و جوان ندارد و میبایست برای جلوگیری از آسیب پوست همه استفاده کنند.

آیا مردان نیز باید کرم ضد آفتاب استفاده کنند؟

آیا مردان نیز باید کرم ضد آفتاب استفاده کنند؟

مرد که کرم نمی زند! این صحبتی است که برخی از مردان به آن اعتقاد دارند و انجام می دهند.

ولی  باید دانست که پوست جنسیت نمی شناسد. البته درست است که بافت پوستی مردان و زنان با هم متفاوت می باشد . ولی برای اینکه ما در هر دوران پوستی سالم و شاداب داشته باشیم. لازم است به پوستمان درست رسیدگی کنیم.

یکی از مواردی که به پوست آسیب می زند، زیر آفتاب بودن طولانی است. متخصصان معتقد هستند که زیر آفتاب بودن طولانی برای هر انسان بدون استفاده از کرم ضد آفتاب می تواند منجر به سرطان پوست شود.

در  سایت کلینیک تخصصی پوست،مو و زیبایی شن های نقره ای با ما همراه باشید تا با موارد ضرووری استفاده از کرم ضد آفتاب بیشتر آشنا شوید :

 

یک بار در روز کافی نیست

یک بار در روز کافی نیست - کلینیک تخصصی پوست، مو و زیبایی شن های نقره ای
اینکه هر روز صبح صورتتان را با ضدآفتاب بپوشانید کافی نیست. شما باید هر دو، سه ساعت یک بار کرمِ روی پوستتان را تجدید کنید و علاوه بر صورت، روی دست‌هایتان که در معرض تابش خورشید هستند هم یک لایه کرم ضدآفتاب بزنید.SPF30 کافی است


اگر تمام روز زیر آفتاب نمی‌ایستید و در منطقه‌ای نسبتا معتدل زندگی می‌کنید، نیازی به خریدن ضد‌آفتاب‌های با SPF بالاتر از۳۰ ندارید. اما اگر آفتاب منطقه زندگی‌تان بیش از اندازه سوزان است، پیش از این به سرطان پوست دچار شده بودید و تازه درمان شده‌اید یا اینکه به‌خاطر کارتان مجبورید ساعات طولانی زیر آفتاب مستقیم بمانید، می‌توانید سراغ کرم‌های با SPF50 هم بروید.

 

---------------------------------------------------------------------

با دلایل مهم جوش زدن در بدن آشنا بشویم.

---------------------------------------------به نوزادها ضدآفتاب نزنید

به نوزادها ضدآفتاب نزنید - کلینیک تخصصی پوست، مو و زیبایی شن های نقره ای
شما تا قبل از شش‌ماهه شدن فرزندتان، به‌جای محافظت از پوستش با ضدآفتاب، باید او را از آفتاب مستقیم دور نگه‌ دارید. پوست فرزند شما تا قبل از شش‌ماهگی ضعیف‌تر از آن است که حتی با کرم‌های ضدآفتاب زیر نور مستقیم خورشید تاب بیاورد. پس در این سنین او را لااقل از ساعت ۱۰صبح تا دو بعدازظهر از آفتاب تیز دور نگه ‌دارید.کرم ضدآفتاب کافی نیست


برای محافظت از پوستتان، تنها به این کرم‌ها بسنده نکنید. سعی کنید دست‌هایتان را با دست‌کش‌های نخی بپوشانید، از کلاه آفتابگیر استفاده کنید و تا آنجا که می‌توانید در فاصله ساعت ۱۰ صبح تا ۲ بعدازظهر زیر آفتاب نمانید.

 

شما می توانید در کلینیک تخصصی پوست، مو و زیبایی شن های نقره ای  به راحتی با پزشکان متخصص ما در تماس بوده و مشاوره های لازم را دریافت نمایید.

 

 

پوست و مو (تعداد) کلینیک زیبایی (تعداد) مراقبت های پوستی (تعداد) کلینیک شن های نقره ای (تعداد) کرم ضد آفتاب (تعداد)
0%